KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145417
nr 1414 5417
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Bergsby, monogramsignerad. Olja på duk, 52x52, yttermått inklusive ram: 66x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:05:05
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
700 kr
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg